Ivan Plachkov: "Wine Kolonist продовжує розповідати вам про кращі ..."

Ivan Plachkov в facebook:

Wine Kolonist продовжує розповідати вам про кращі виноробні світу. Цього разу Колоніст добрався аж до Sardinia Costa Smeralda , а саме до невеликої сучасної вин ... оробні VIGNE SURRAU . Спочатку 3 цікавих факта про Сардинію 1 ґрунти в основному складаються з гранітного пилу 2 розвиток курортів на Сардинії розпочався лише з 1961 року. Сьогодні найдорожчі яхти світу з гелікоптерами на палубах стоять у бухтах Сардинії. 3 на Сардинії існують гранітні будівлі віком 4000 років, які доводять існування самостійної цивілізації ще за 2000 років до народження Христа. Називаються Нураге. Об этом сообщает ВИННИЦА со ссылкой на СМИ.

Отже, виноробня Surrau Виноробні усього 13 років, виробляє 350000 пляшок, власних виноградників 55 га. Усе почалося з декількох гектарів верментіно, які належали одній італійській родині сардів. Вони виробляли домашнє вино на маленькій сімейній виноробні. Зараз неподалік уже побудована надсучасна будівля для виробництва вин, ресторан та магазин. А між двома цими виноробнями будується підземний тунель, де з часом і розташуються підвали для витримки вин.

Колоніст радить відвідати цю виноробню! Розташування виноробні Surrau Localita Chilvaggia SNC, 07021, Arzachena, Sardinia Italy. Тел 078982933Ivan  Plachkov
Ivan  Plachkov
Ivan  Plachkov


ТОП новости

Вход

Меню пользователя