Україна обговорить з МВФ умови запровадження податку на виведений капітал - Южаніна


Українські представники планують обговорити з технічною місією Міжнародного валютного фонду умови прийняття закону про податок на виведений капітал

Про це заявила голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає РБК-Україна. Об этом сообщает porogy.in.ua со ссылкой на СМИ.

За її словами, з представниками МВФ обговорять саме питання пошуку компенсаторів очікуваних втрат державного бюджету при переході на податок на виведений капітал.

Нардеп зазначила, що податковий блок законів не включений до порядку денного цього тижня.

"Заміна податку на прибуток юридичних осіб податком на виведений капітал… я прошу, щоб ми обов’язково розглянули законопроект у першому читанні. Надали можливість комітету доопрацьовувати його до другого читання. Адже, по-перше, приїжджає технічна місія, і у нас буде можливість обговорити з ними ті компенсатори, на яких вони наголошують", — заявила Южаніна.

Голова Верховної ради Андрій Парубій у свою чергу додав, що після консультацій з МВФ законопроект може бути розглянуто у сесійній залі.

"Ніно Петрівно, я підтримую вашу позицію, хоча я знаю, що можуть бути застереження уряду і МВФ. Тому зніміть ці застереження, проведіть з ними консультації. Тим паче, йдеться про перше читання… Я думаю, що ми знайдемо змогу розглянути (законопроект про виведений капітал, — ред.), — заявив Парубій.

  • Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко 5 липня 2018 року вніс до Верховної Ради законопроект про податок на виведений капітал (№8557).

  • Цим законопроектом пропонується замінити існуючий податок на прибуток юридичних осіб на оподаткування виведення капіталу з країни.

  • Зокрема закон передбачає оподаткування розподілених дивідендів або прирівняних до них платежів. При цьому відбудеться повна відмова від податку на репатріацію.

  • 11 квітня парламентський комітет з питань податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект про запровадження податку на виведений капітал.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/ukrayini_obgovoryt_z_mvf_umovy_zaprovadzhennya_podatku_na_vyvedenyy_kapital_yuzhanina”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя