Зеленського зустріли вигуками "Ганьба" в Тернополі: відео

Володимир Зеленський

Президента України Володимира Зеленського в Тернополі зустрів натовп з кількох сотень людей, які вигукували "Ганьба!" та "Ні – капітуляції!". Цього дня глава держави відвідав Тернопіль з робочим візитом, зокрема, представив нового голову області. Об этом сообщает dusia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про те, як тернополяни зустріли Зеленського, свідчить відеозапис, опублікований на фейсбук-сторінці "Останній блокпост". На кадрах видно, як президент України йде крізь гучний натовп у супроводі щільного кільця охоронців.

На відео глава держави мав збентежений вигляд, намагався відповідати, а також усміхався. В якийсь момент до Зеленського прорвалася жінка і дала президентові якийсь документ.

"Файне місто Тернопіль. 200 людей, активісти штабу спротиву капітуляції, під Тернопільською ОДА кричали Зеленському "Ганьба" і "Ні – капітуляції!" – мовиться у підписі до опублікованого відео.

Активісти зібралися, зокрема, через поведінку депутатів "Слуги народу", які у Верховній Рада буцімто освистали волонтерку та народну обранку Яну Зінкевич. Володимир Зеленський пообіцяв активістам, що розбереться у цій ситуації.

Я вважаю, що не можна у Верховній Раді кричати "Ганьба!". Я, коли сьогодні заходив, внизу мені теж кричали "Ганьба!". Я ж не нижчий від народного депутата, це неправильно таке кричати. Мені так здається. Щодо Яни Зінкевич – я розберуся, що там було, оскільки я цього не бачив. Може, депутати не їй кричали,
– сказав президент.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zelenskogo_zustrili_vigukami_ganba_v_ternopoli_video_n1228103”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя