Джонсон пообіцяв не допустити нового референдуму про незалежність Шотландії


Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що не допустить проведення нового референдуму про незалежність Шотландії

Про це повідомляє Sky News. Об этом сообщает kherson-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Джонсона, він не дозволить провести новий референдум про незалежність Шотландії, поки він перебуває на посту очільника британського уряду.

"Ні, я не зроблю цього, я не хочу, щоб він відбувся. Я не бачу причин, за якими ми повинні повернутися до цього питання", — заявив він.

"Я не думаю, що люди в цій країні думають, що референдуми дуже хороші для гармонії. У нас був один референдум в 2014 році, британському народу, народу Шотландії, сказали тоді, що такі події відбуваються раз у покоління" – сказав він.

Відповідаючи на питання, чи дасть він дозвіл на проведення референдуму про незалежність в якості прем’єр-міністра, Джонсон заявив: "Ні, я не хочу проведення референдуму. Але я не бачу причин повертатися до цього".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 2 листопада тисячі жителів Глазго вийшли на демонстрацію з вимогою проведення нового референдуму про незалежність Шотландії. За даними організаторів акції, участь в демонстрації взяли майже 20 тисяч людей. На мітинг також вийшла керівник уряду Шотландії Нікола Стерджен.

Напередодні лідер шотландського уряду Стерджен заявляла, що до 25 грудня звернеться до британського уряду з вимогою дати дозвіл на проведення референдуму про незалежність Шотландії.

Однак для того, щоб будь-який референдум був юридично зобов’язуючим, йому потрібне зелене світло від уряду Британії.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/04/dzhonson_poobicyav_ne_dopustyty_novogo_referendumu_pro_nezalezhnist_shotlandiyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя